Популярнi / типовi продукти 1С

бухСайт унфСайт утСайт докСайт
4 200 грн.
4 500 грн.  5 100 грн.  33 750 грн.
зуп утпСайт уппСайт  розницаСайт
 5 100 грн.  8 700 грн.  55 000 грн.  4 200 грн.

Запланували купити 1С? Правильне рішення!

Інформаційна система 1С — флагман автоматизації бізнесу в сфері комерції й виробництва. Зарекомендувавши себе, як надійний плацдарм для реалізації управлінських та облікових задач, програмне забезпечення 1С не припиняє розвиватися й удосконалюватися для того, щоб справлятися із завданнями сучасного бізнесу з кожним днем ставало все простіше. Купити програму 1С — значить зробити крок назустріч успіху.

Працюючи в єдиному інформаційному середовищі, ви зможете:

  • Уникнути проблем в організації обліку;
  • Підвищити ефективність управління;
  • Коректно формувати і вчасно здавати регламентовану звітність;
  • Збільшити продуктивність менеджменту;
  • Внести ясність у кадрову політику;
  • Забути про проблеми в організації відносин з постачальниками і клієнтами.

Достатньо купити 1С та впровадити її на власному підприємстві, щоб по достоїнству оцінити переваги інформаційних інновацій! Галузеві та універсальні рішення 1С повною мірою задовольняють потреби будь-якого бізнесу!

Ліцензійна програма 1С. Купити 1С в Рожнятів, Снятин, Тлумач, Тисмениця, Яремче

Продаж 1С — одна з послуг, що надає «Проф Центр». Ми поставляємо ліцензійні рішення, реалізуємо проекти з впровадження, навчаємо користувачів роботі в програмі. Ми гарантуємо ефективність співпраці!

На території нашої держави ведеться продаж 1С, розробленої з урахуванням специфіки українського бізнесу. Починаючи з базових законодавчих норм і закінчуючи валютними одиницями, 1С в точності відповідає реаліям сучасного бізнесу. Для задоволення стандартних потреб обліку та управління існують універсальні рішення, однаково підходять будь-якому сегменту господарсько-економічної діяльності. Для бізнесу, що має вузьку специфіку і спрямованість, існують галузеві конфігурації.

Програма 1С: продаж типових конфігурацій 1С

Звернувшись в «Проф Центр», ви можете купити 1С для вирішення типових завдань, таких, як формування звітності, нарахування заробітної плати, облік матеріалів і цінностей, складський облік і т.д. Можливості типових конфігурацій виходять далеко за рамки класичних уявлень про автоматизовані системи управління. І відсутність проблем з податковою інспекцією — далеко не єдина перевага переходу на 1С.

Програма 1С: продаж 1С галузевих рішень

Для вузькоспеціалізованих підприємств, ми пропонуємо купити програму 1С відповідної спрямованості. У ЗАТ «1С» є рішення для будь-якого з сегментів сучасної господарської діяльності — від ресторанного бізнесу до лісового господарства. Галузеві рішення стають ще більш ефективними у зв’язці з універсальними.

Фахівці «Проф Центру» проведуть експрес-аналіз вашого підприємства, виявлять його основні потреби, уважно вивчать думки провідних фахівців і керівного складу. На підставі отриманої інформації клієнт отримує рекомендації, відносного того, яку купити програму 1С.