Популярнi / типовi продукти 1С

бухСайт унфСайт утСайт докСайт
4 200 грн.
4 500 грн.  5 100 грн.  33 750 грн.
зуп утпСайт уппСайт  розницаСайт
 5 100 грн.  8 700 грн.  55 000 грн.  4 200 грн.

Купити 1СРозмірковуєте, де купити 1С? Продаж 1С

  • Правильно організувати документообіг;
  • Знизити вплив людського фактора в обліку;
  • Виключити виникнення проблем з контролюючими органами;
  • Налагодити стосунки з клієнтами, дилерами і постачальниками;
  • Відрегулювати кадрову політику;
  • Підвищити ефективність управління бізнесом;

Допоможе програма 1С! Купити і впровадити яку допоможуть фахівці «Проф Центру»!

Купити 1С — вірне рішення!

Функціонал платформи 1С повною мірою задовольняє потреби сучасного бізнесу. Простота і зрозумілість інтерфейсу забезпечує прихильність користувачів. Гнучкість і масштабованість дозволяє настроїти її під будь-який вид бізнесу, успішно впроваджувати програмне забезпечення на великих і малих підприємствах, забезпечуючи високий рівень оптимізації управлінських завдань.

Як показує практика, рішення купити 1С виникає як наслідок серйозного збою або в процесі пошуку рішення наболілої проблеми. Щоб допомогти своїм клієнтам «Проф Центр» пропонує не просто купити програму 1С, а озвучити свою проблему, і в процесі консультації підібрати оптимально відповідне рішення 1С. При необхідності ми проводимо експрес-аналіз підприємства, що забезпечує максимально високий результат, за рахунок точного підбору конфігурації.

Купити програму 1С для малого бізнесу

Для невеликого бізнесу ідеально підійдуть універсальні прикладні рішення. Знаменита 1С: Бухгалерія, як і безліч інших конфігурацій, легко впорається з такими задачами як:

  • Постановка обліку;
  • Розрахунок і нарахування заробітної плати;
  • Формування регламентованої звітності і т.д.

Особливо актуальний продаж 1С для підприємств, що не мають у своєму складі бухгалтерського відділу як окремої одиниці системи управління. Значно скорочуючи кількість рутинних операцій і спрощуючи документообіг, прикладні 1С-рішення дозволять правильно розпоряджається часом і позбутися типових проблем.

Програма 1С: продаж для підприємств середньої ланки

Для більш великих підприємств, що володіють більш складною організаційною ієрархією і мають вузькоспеціальну спрямованість, існують десятки галузевих рішень. Купити 1С можна для виробництва, сільського та лісового господарства, ресторанного бізнесу, організацій, що надають послуги і т.д. Ефективність спеціалізованих рішень в рази зростає, якщо використовувати їх у зв’язці з типовими конфігураціями.

Програма 1С: купити рішення для великих підприємств

В арсеналі провідного розробника пострадянського простору є рішення, які довели свою ефективність в процесі автоматизації найбільших підприємств. Холдинги, мають у складі декілька підрозділів, зайнятих в кардинально протилежних галузях господарської та економічної діяльності, успішно впроваджують 1С. Консолідація звітності — тільки перша перевага для великого бізнесу.

Детальніше ознайомитися з продуктами і купити програму 1С можна, зв’язавшись з менеджерами «Проф Центру».