Популярнi / типовi продукти 1С

бухСайт унфСайт утСайт докСайт
4 200 грн.
4 500 грн.  5 100 грн.  33 750 грн.
зуп утпСайт уппСайт  розницаСайт
 5 100 грн.  8 700 грн.  55 000 грн.  4 200 грн.

Допомагаємо купити 1С і правильно автоматизувати бізнес

Необхідність впровадження інформаційної системи може виникнути раптово або ж бути цілеспрямованим, заздалегідь спланованим кроком. Як би там не було, рішення купити програму 1С щодня приймає кожен третій підприємець. Переваги переходу на автоматизовану модель управління очевидні:

  • Підвищення ефективності управління;
  • Зниження впливу людського фактору на облікові процеси;
  • Оптимізація бухгалтерського обліку та багато іншого.

Якщо ви вирішили попрощатися з типовими проблемами бізнесу і купити 1С, співробітники «Проф Центру» з радістю допоможуть зробити вибір!

Програма 1С: продаж ефективних рішень для бізнесу

Платформа 1С — лідер серед інформаційних систем, призначених для автоматизації малого і середнього бізнесу. Вона чудово справляється з типовими завданнями обліку та легко вирішує складні вузькогалузеві проблеми. Програмні рішення 1С спрямовані на всебічне задоволення потреб користувача. При цьому програма 1С, купити яку може кожен, з точки зору розуміння не меньш доступна. Простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, підказки, інструкції та рекомендації дозволяють освоїти програму в лічені дні. Тому не варто хвилюватися, що в процесі впровадження вашому підприємству доведеться простоювати.

Продаж 1С: купити 1С галузеві і універсальні рішення

Функціональні можливості програм сімейства 1С досить широкі. Залежно від характеру завдань, рішення котрих на неї покладено, розрізняють галузеві та універсальні конфйгурації. У вузькому розумінні, галузеві конфігурації спрямовані на автоматизацію управлінської системи підприємства в цілому, універсальні — на окрему її частину. Універсальне рішення може бути впроваджене на будь-якому підприємстві незалежно від галузевої спрямованості. Щоб уникнути проблеми вибору, скористайтеся консультацією фахівців «Проф Центру». У Центрі продажів вам допоможуть вибрати і купити 1С, що максимально задовольнятиме ваші потреби.

Програма 1С: Купити у Луцьку та Рівне

Купити 1С для України в містах Луцьк і Рівне вам пропонує офіційний представник ЗАТ «1С» — компанія-франчайзі «Проф Центр». Продаж 1С та її подальше обслуговування — пріоритетний напрям нашої діяльності. Ми допомагаємо правильно підібрати і купити програму 1С. Крім того, ми надаємо інформаційно-технологічну підтримку, навчаємо користувачів і створюємо умови для максимально продуктивної роботи.

Купити програму 1С у офіційного представника

Продаж 1С та придбання ліцензійної програми має багато переваг, включаючи регулярні оновлення, спрямовані на підтримку актуальності форм регламентованої звітності та підвищення продуктивності системи.

Вирішили купити 1С? Звертайтеся до «Проф Центру»! Кваліфіковані фахівці допоможуть зробити вибір і купити 1С, необхідну саме вашому підприємству!