Популярнi / типовi продукти 1С

бухСайт унфСайт утСайт докСайт
4 200 грн.
4 500 грн.  5 100 грн.  33 750 грн.
зуп утпСайт уппСайт  розницаСайт
 5 100 грн.  8 700 грн.  55 000 грн.  4 200 грн.

Купити програму 1СНе знаєте де купити 1С? Звертайтеся в «Проф Центр»

Платформа 1С, що володіє величезною кількістю прикладних рішень, зарекомендувала себе, як кращий з програмних механізмів для організації ефективних автоматизованих систем управління. Не маючи функціонально рівних на пострадянському просторі, вона з кожним днем набуває все більшої популярності. Рішення купити 1С актуально, як для малого, середнього, так і для великого бізнесу. Проста в управлінні, здатність виконувати кілька завдань одночасно — програма 1С не припиняє радувати користувачів, регулярно оновлюючись і вдосконалюючись.

Купити програму 1С — раціональний вибір для бізнесу

Програма 1С, купити яку вам допоможуть фахівці нашої компанії після детальної консультації, повною мірою задовольнить обліково-управлінські потреби будь-якого підприємства незалежно від напрямку діяльності.

  • Організація наскрізного документообігу;
  • Регулювання кадрової політики;
  • Розрахунок та виплата заробітної плати;
  • Складський, фінансовий і матеріальний облік;
  • Аналітична звітність;
  • Консолідація внутрішньої звітності та багато іншого.

Купити 1С можна для промисловості, виробництва, сфери обслуговування, комерційного сегмента і т.д. Серед сотень прикладних рішень обов’язково знайдеться підходяще саме вам. Вибрати й купити програму 1С вам допоможуть кваліфіковані фахівці.

Функціональна програма 1С: купити 1С

Відмінною рисою програм сімейства 1С є їх незрівнянна багатозадачність, багатофункціональність, продуктивність. Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє осягнути ази роботи в найкоротші терміни. Купити програму 1С необхідно для того, щоб діяльність кожного співробітника — від касира до керівника, була оптимізована і давала більш високий результат.

Програма 1С: продаж галузевих і універсальних рішень

На території України ведеться продаж 1С, розробленої з урахуванням законодавства і специфічних державних нюансів, тому впровадження ліцензійного програмного продукту істотно спростить відносини з податковою інспекцією. Серед універсальних — підходящих для будь-якого бізнесу, і галузевих — вузькоспеціалізованих, конфігурацій ви знайдете 1С: Управління торгівлею, Складом, Невеликою фірмою, Виробництвом, багато інших і, звичайно ж, знамениту 1С: Бухгалтерія.

Продаж 1С в Полтаві. Купити 1С в «Проф Центрі»

Один з напрямків діяльності компанії «Проф Центр» — продаж 1С. Поряд з цим ми надаємо послуги з впровадження, установки, настройки, доопрацювання, обслуговування і супроводу 1С. Ми пропонуємо не просто купити 1С, ми надаємо докладні, розгорнуті рекомендації щодо вибору та беремо на себе турботи про коректну та безперебійну роботу програмного забезпечення.

Купити 1С в «Проф Центрі» — правильне рішення! Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо високу якість послуг!