Обслуговування 1С і Супровід 1С

Платформа 1С — найкраще з рішень для правильної організації бізнесу. Підвищуючи ефективність управління, і легко справляючись з обліковими завданнями, програмні рішення 1С заслужили свою популярність. Конфігурації 1С впроваджені на мільйонах підприємствах пострадянського простору.

Обслуговування 1С

Обслуговування — важлива складова коректного функціонування будь-якого програмного забезпечення. Для програмних продуктів 1С обслуговування відіграє особливу роль. Складна організація, відсутність модульності, понад широкий функціонал беруть своє — без належної участі профільного спеціаліста робота програм практично неможлива.

Обслуговування 1С направлено в першу чергу, щоб забезпечити
безперебійну роботу ПЗ. Комплекс заходів щодо обслуговування включає:

• настройку;
• доопрацювання
• оновлення та багато іншого.

Віддалене обслуговування 1С від «Проф Центру»

Фахівці нашої компанії допоможуть впоратися з будь-яким завданням. 80% проблем ми вирішуємо дистанційно. Пропонуючи віддалене обслуговування, ми беремо на себе турботи не тільки з усунення неполадок, але і із забезпечення безперебійної роботи програмного комплексу.

Супровід 1С

В участі фахівця потребує не тільки програма, але і користувач. Під супроводом прийнято розуміти комплекс заходів, спрямований на коректну роботу підприємства в цілому. У рамках програми по супроводу ми пропонуємо, але не наполягаємо на укладанні договору 1С: ІТС.

Віддалене супровід 1С від «Проф Центр»

Ми надаємо якісні послуги в віддаленому форматі:
• навчаємо користувачів роботі в програмі;
• допомагаємо оперативно усувати збої;
• забезпечуємо інформаційну підтримку і т.д.

IT-індустрія стрімко розвивається, дозволяючи організувати обслуговування користувачів 1С без безпосереднього виїзду програміста в офіс. Це економить не тільки час, що витрачається на подолання шляху, але і засоби.
Віддалене обслуговування — це максимально бюджетний варіант для вашого бізнесу!

«Проф Центр» гарантує якість

Наша компанія спеціалізується на наданні послуг з 1С тривалий час. Колосальний досвід і висока кваліфікація програмістів дозволяють гарантувати високу якість. При цьому ми дотримуємося раціоналізму в ціноутворенні.

«Проф Центр» — ваш надійний партнер і кваліфікований помічник!