Послуги програміста 1С, будь доопрацювання по 1С

Автоматизація бізнесу — непростий, але перспективний і затребуваний процес. Не дивлячись на простоту використання і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс конфігурацій, платформа 1С — складний, багатофункціональний і масштабний механізм, що вимагає належної уваги з боку фахівців. Послуги програміста 1С — невід’ємна частина здорового функціонування програмного комплексу. Це, у свою чергу, є запорукою динамічного розвитку вашого підприємства без простоїв, неполадок і збоїв.

Компанія «Проф Центр» не перший рік працює на ринку надання послуг з 1С. Наша команда — це фахівці вищої категорії, що володіють достатнім досвідом для вирішення понад складних завдань.

У послуги програміста 1С входить:

Впровадження 1С

• Аналіз та оцінка ефективності, доцільності вибору конфігурації;
• Розробка плану поетапного впровадження;
• Складання технічного завдання, виходячи з потреб клієнта;
• Установка програми на комп’ютер користувача і т.д

Налаштування 1С

• Налаштування інтерфейсу;
• Обмеження прав доступу:
• РИБ обмін і багато іншого.

Оновлення 1С

• Щоквартальне оновлення, з внесенням змін, обгрунтованих законодавством;
• Оновлення до останньої версії з метою підвищення комфорту використання і продуктивності;

Доопрацювання 1С

Доопрацювання 1С — це внесення, свого роду, змін в код програми з метою забезпечення максимальної відповідності потребам клієнта. Найбільш часто використовується для організації роботи вузькоспеціалізованих підприємств. Якщо ваша манера ведення бізнесу та специфіка діяльності дещо відрізняється від стандартних економічних уявлень, доробка 1С стане найбільш правильним рішенням.
Якщо ж ваше підприємство, по праву належить до числа унікальних, ми раді запропонувати розробку нетипових рішень. Спеціально для вас ми створимо конфігурацію ідеально відповідну саме вашому бізнесу, дотримуючись при цьому кращі традиції провідного розробника пострадянського простору — фірми 1С.
Наша перевага в тому, що ми не кидаємо своїх клієнтів один на один з доопрацьованій або нетипової конфігурацією. Ми гарантуємо якісне супроводження та обслуговування 1С, своєчасне та оперативне вирішення проблем, якісну діагностику і, звичайно ж, кваліфіковані консультації.

Погодинні і регулярні послуги програміста 1С

Наша компанія надає послуги програміста 1С в декількох форматах. Це може бути погодинне, абонентське і віддалене обслуговування 1С. Якщо на вашому підприємстві в силу відсутності необхідності, не передбачена посада програміста 1С, — це відмінний привід звернеться за кваліфікованою допомогою саме до нас.

• Погодинні послуги програміста 1С
Якщо рішення задачі вимагає разового та обмеженого втручання фахівця, то цей варіант виявиться найбільш раціональним. До того ж, це відмінний спосіб економії коштів.
• Абонентське обслуговування 1С
Цей різновид послуг передбачає постійний супровід, регулярне оновлення і проведення інших важливих заходів, спрямованих на оптимізацію роботи користувача
• Віддалене обслуговування 1С

Відмінно підійде цінителям комфорту і власного часу. Передові технології, використовувані «Проф Центром» у своїй роботі дозволяють вирішувати складні завдання, не виїжджаючи безпосередньо в офіс клієнта.

Ми цінуємо час кожного клієнта! Саме тому оперативне вирішення проблеми — першорядне завдання кожного співробітника. Ми дбаємо про те, щоб ваша робота з 1С приносила тільки задоволення, а співпраця з «Проф Центром» — позитивні емоції і взаємну вигоду!