Послуги програміста 1С — важлива складова автоматизації

Платформа 1С — найкраще з рішень для автоматизації бізнесу на теренах пострадянського простору. Різноманітність конфігурацій здатне задовольнити будь-які потреби управлінця, бухгалтера, економіста. Сотні рішень 1С спрямовані на те, щоб ваша робота була коректною, комфортною і приносила очікуваний результат. Можливості 1С не мають кордонів:

• Всебічний аналіз і моніторинг ефективності діяльності підприємства;
• Фінансове управління і бюджетування;
• Управління закупівлями, продажами, складськими залишками, парафіями / витратами, дебіторською заборгованістю і т.д.
• Облік матеріальних цінностей;
• Просте складання та своєчасна здача регламентованої звітності;
• Нарахування заробітної плати співробітникам за обраною методикою;
• Ефективна розробка стратегій розвитку;
• Бізнес-планування та раціональне прогнозування;
• Управління клієнтською базою, робота з потенційними та існуючими клієнтами та багато іншого.

Впровадження 1С на підприємстві будь-якого рівня і спрямованості відкриває перед ним нові горизонти успішності. Складно знайти систему автоматизації, що володіє більш великими можливостями. На пострадянському просторі її точно ні! Саме тому платформа 1С лідирує вже кілька десятиліть.

Послуги програміста 1С: повний перелік від «Проф Центру»
Для того, щоб почати роботу з цим універсальним, але дуже складним механізмом, вам знадобляться послуги програміста 1С. Це не просто фахівець, що знає тонкощі і принципи програмування, це професіонал, який має вузьку спеціалізацію. У послуги програміста 1С входить комплекс заходів, що мають специфічну спрямованість.

Впровадження та установка 1С

Перш, ніж встановити програмний комплекс або окрему конфігурацію, необхідно провести проектне обстеження підприємства на предмет визначення доцільності комплексної автоматизації або ж автоматизації окремих ділянок обліку. Впровадити можна, як стандартну пропозицію від 1С, так і індивідуально розроблене нетипове рішення. Все залежить від специфіки роботи вашого підприємства та ступеня очікувань від автоматизації. Впровадження 1С передбачає початкову настройку конфігурацій і постановку обліку. Виконується воно, як за стандартним методом, якщо потрібно впровадити типову конфігурацію, так і проектним способом, якщо рішення потребує суттєвого доопрацювання або розробки конфігурації з нуля. Тривалість робіт залежить від складності, зазвичай вони займають від пари днів до декількох місяців.

Налагодження та доробка 1С

Потреби бізнесу ростуть разом з розвитком підприємства. Іноді необхідність внесення додаткових змін виникає в процесі роботи, а іноді вона очевидна ще на етапі впровадження. Гнучкість платформи 1С дозволяє настроїти конфігурації максимально глибоко. Удосконалення та персоналізації в 1С підлягає практично все. На розсуд користувача можна змінити інтерфейс програми, зробивши її більш зручною, можна внести доповнення до друковані форми, додати логотип компанії, налаштувати обмеження доступу, автоматичний обмін даними, параметри звітності і т.д. Допрацьовувати 1С необхідно з великою обережністю. Як правило, допрацьовані і нетипові конфігурації потребують підвищеної уваги з боку фахівця через свою унікальність і складності.

Обслуговування та супровід 1С

Широта функціоналу і багатозадачність 1С досягнута за рахунок масштабності платформи. Не дивлячись на зовнішнє зручність і доступність у використанні, програмна складова має ряд особливостей, тому її ніяк не можна назвати простою. Обслуговування та супровід — ключові послуги програміста 1С, потреба в яких носить постійний характер на всіх етапах роботи. В обслуговування 1С входить: пошук і виправлення помилок, допущених користувачем, підтримка коректності виконання завдань, оновлення 1С, відновлення пошкоджених файлів і баз даних. Супровід 1С вирішує ключові питання, пов’язані з інформаційно-технологічною підтримкою користувачів 1С. Фахівці «Проф Центру» надають консультації та допомагають вирішити проблеми в телефонному режимі та віддаленому форматі.

Звертаючись в «Проф Центр» кожен бізнесмен, управлінець, керівник може бути впевнений у правильності свого вибору. У нашій команді тільки кращі фахівці, що мають документальне підтвердження своїх навичок і вмінь. Цінова політика нашої компанії відрізняється раціональністю і адекватністю. Автоматизація бізнесу — відповідальний процес, від якого залежить майбутнє підприємства. Саме тому довірити його потрібно нам. Ми — професіонали своєї справи!