Популярнi / типовi продукти 1С

бухСайт унфСайт утСайт докСайт
4 200 грн.
4 500 грн.  5 100 грн.  33 750 грн.
зуп утпСайт уппСайт  розницаСайт
 5 100 грн.  8 700 грн.  55 000 грн.  4 200 грн.

Вирішили придбати 1С? Продаж програми 1С в містах Ужгород, Мукачево

Надширокий функціонал платформи 1С досить легко вирішує завдання найвищої складності. Автоматизація на базі програмних продуктів 1С дозволяє підприємству працювати в єдиному інформаційному середовищі, значно полегшуючи і спрощуючи облікові процеси та управління загалом.

Купити програму 1С — відкрити нові можливості для свого бізнесу

Вибравши 1С ви зможете:

  • Правильно організувати управління підприємством;
  • Полегшити роботу менеджерів і бухгалтерів;
  • Реалізувати ідею точного обліку;
  • Позбутися проблем із контролюючими органами;
  • Налагодити стосунки з клієнтами, дилерами, постачальниками та іншими учасниками процесу, якщо такі є.

Програма 1С: продаж 1С типових рішень

Платформа «1С: Підприємство» містить десятки універсальних і спеціалізованих програм, кожна з яких спрямована на вирішення певного кола завдань. Купити 1С універсальні рішення, що зарекомендували себе як надійний механізм обліку та управління, можна для будь-якого бізнесу незалежно від розмірів і організаційної форми. Конфігурації універсального типу легко впораються із задоволенням базових потреб. Якщо ж ваш бізнес має яскраво-виражену галузеву спрямованість, варто задуматися про те, щоб купити програму 1С вузькоспеціалізованого характеру. Галузеві рішення чудово поєднуються з універсальними, забезпечуючи підвищену ефективність інформаційної системи в цілому.

Ліцензійна програма 1С: купити в Рівне

Плануючи купити 1С, важливо визначиться із завданнями та очікуваннями, які ви покладаєте на автоматизацію. Вибрати й купити 1С ліцензійної версії вам допоможуть профільні фахівці нашої компанії. Програма 1С, купити яку вам пропонує «Проф Центр» неодмінно ліцензійна, а, відповідно, ви отримуєте можливість підписати договір інформаційно-технологічного супроводу і не замислюватися про те, що станеться в разі технічних сбоїв.

Продаж 1С не єдиний напрямок, в якому активно працює «Проф Центр». Ми пропонуємо широкий перелік послуг з супроводу та обслуговування програм і конфігурацій.

Визначна риса фахівців, що працюють в команді «Проф Центру» — оперативність. Ми негайно реагуємо на звернення клієнта і 80% проблем вирішуємо дистанційно.

Не знаєте де купити 1С? Продаж 1С в Ужгороді та Мукачево

Для того, щоб купити програму 1С вам не доведеться навіть залишати офіс. Набирайте номер відділу продажів «Проф Центру» і продаж 1С не змусить себе довго чекати!

Ми надаємо докладні рекомендації для того, щоб кожен клієнт зміг купити 1С, що задовольняє його потреби в максимальному обсязі. Ми впроваджуємо інформаційну систему, встановлюємо ПЗ на комп’ютери, навчаємо користувачів і гарантуємо всебічну підтримку на всіх етапах. Ми подбаємо про те, щоб ваша інформаційна система ніколи не зазнала збоїв.

Вибираючи 1С, — ви робите крок назустріч успіху. Довіряючи «Проф Центр», — ви робите правильний вибір!