Популярнi / типовi продукти 1С

бухСайт унфСайт утСайт докСайт
4 200 грн.
4 500 грн.  5 100 грн.  33 750 грн.
зуп утпСайт уппСайт  розницаСайт
 5 100 грн.  8 700 грн.  55 000 грн.  4 200 грн.

Купити 1С, Продаж 1СПродаж 1С. Придбати програму 1С просто!

  • Бажаете підвищити ефективність управління?
  • Плануєте купити 1С?
  • Не можете обрати конфігурацію?

«Проф Центр» дасть відповіді на всі ваші питання і допоможе зробити правильний вибір. Продаж 1С — одна з довгого списку наших послуг!

Купити 1С для бізнесу

Автоматизована система управління на базі 1С відкриє нові можливості для вашого бізнесу, значною мірою спрощує облікові й управлінські процеси, допомогає оптимізувати відпрацьовані бізнес-схеми. Багатофункціональна, продуктивна платформа 1С легко впорається з типовими й надскладними завданнями сучасного бізнесу:

  • Організація документообігу;
  • Розрахунок і нарахування заробітної плати;
  • Складський, виробничий і матеріальний облік;
  • Консолідація внутрішньої звітності;
  • Стратегічне планування та контроль реалізації планів;
  • Формування і здача регламентованої звітності;
  • Регулювання кадрової політики і багато іншого.

Функціонал конфігурацій розширюється залежно від тематики та направлення, тому перш ніж купити 1С, необхідно проконсультуватися у фахівця. «Проф Центр» допоможе купити програму 1С, що відповідає вашим потребам.

Універсальна програма 1С: купити 1С

Універсальні конфігурації спрямовані на вирішення типових завдань і скорочення кількості рутинних операцій. Розроблені вони з урахуванням українського законодавства, що дозволяє коректно формувати і вчасно здавати регламентовану звітність в автоматичному режимі. Задовольняють базові потреби, можуть бути доопрацьовані, значно підвищують ефективність галузевих рішень.

Галузева програма 1С: купити 1С

Галузеві 1С-конфігурації володіють широким функціоналом, розрахованим на задоволення вузькоспеціальних обліково-управлінських потреб. Програми розроблені з урахуванням специфіки кожної окремої галузі. Серед конфігурацій є прикладні рішення для будь-якого бізнесу: лісова промисловість, фінансовий сектор, виробничі підприємства, сфера громадського харчування та багато інших.

Кому варто купити програму 1С

Продаж 1С стане чудовою можливістю для розширення впливу на ринку, дозволить налагодити відносини з клієнтами, дилерами і постачальниками. Купити 1С може будь-який підприємець незалежно від масштабів бізнес-діяльності та організаційно-правової форми підприємства.

Програма 1С: продаж ліцензійних версій

Компанія «Проф Центр» пропонує купити 1С ліцензійної версії. Продаж 1С ведеться на правах франчайзі ЗАТ «1С».

Крім того, ми надаємо повний комплекс послуг з впровадження системи на підприємстві.

«Проф Центр» — ваш кваліфікований помічник і надійний партнер в питаннях автоматизації підприємства. Колосальний досвід наших фахівців служить кращою з гарантій високої якості! Щоб купити програму 1С та поставити питання, зв’яжіться з нами прямо зараз!