Популярнi / типовi продукти 1С

бухСайт унфСайт утСайт докСайт
4 200 грн.
4 500 грн.  5 100 грн.  33 750 грн.
зуп утпСайт уппСайт  розницаСайт
 5 100 грн.  8 700 грн.  55 000 грн.  4 200 грн.

Шукайте де придбати програму 1С? Продаж 1С в Кіровограді

Проблеми обліку та управління типові для сучасного бізнесу. Ринкова конкуренція і кризові настрої економіки знов і знов змушують підприємства шукати нові способи підвищення ефективності бізнес-процесів.

Автоматизація підприємства актуальна, як ніколи. Вирішуючи облікові завдання, допомагаючи правильно організувати відносини з клієнтами та контролюючими органами, автоматизована система відкриває перед бізнесом нові можливості.

Безперечний лідер серед IT-продуктів, призначених для автоматизації — програма 1С. Купити її можна для кожного підприємства. Автоматизації на базі програмних продуктів 1С можлива в сфері:

  • виробництва;
  • комерції;
  • надання послуг;
  • громадській діяльності та ін.

Купити 1С — вигідне капіталовкладення

Перспективи, які продаж 1С відкриває перед бізнесом складно недооцінити. Впроваджена на мільйонах підприємств, система підтвердила свою ефективність роками безперервної експлуатації. Вирішуючи купити 1С, ви стаєте на правильний шлях, який неодмінно приведе до успіху.

Можливості, які відкриває перед вами продаж 1С:

  • Зниження кількості рішень, прийнятих керівником;
  • Зниження витрат на організацію обліково-виробничого процесу;
  • Підвищення ефективності управління;
  • Правильна постановка обліку, зниження людського фактора;
  • Реалізація базових принципів раціональної кадрової політики;
  • Здійснення бізнес-планування та контроль реалізації планів.

Програма 1С: продаж 1С у Вінниці та Черкасах

Купити 1С в у Вінниці та Черкасах вам пропонує офіційний представник ЗАТ «1С» — компанія «Проф Центр». Ми пропонуємо десятки галузевих і універсальних рішень для автоматизації підприємств будь-якого масштабу.

Універсальні 1С конфігурації задовольнять базові потреби облікового характеру. Вони однаково ефективні для кожній із сфер підприємницької діяльності.

Галузеві рішення володіють яскраво вираженою специфічної спрямованістю. Їх призначення — галузева автоматизація. Купити програму 1С для впровадження на вузькоспеціалізованому підприємстві краще після консультації з фахівцем.

Фахівці «Проф Центру» не тільки допомагають купити 1С, але й надають розгорнуті рекомендації щодо вибору. В рамках проектного впровадження ми проводимо експрес-аналіз підприємства, щоб виявить всі потреби і повною мірою задовольнити їх використовуючи потенціал програмних рішень 1С.

Програма 1С: продаж і впровадження

Продаж 1С — далеко не єдина послуга, яку може запропонувати «Проф Центр». Ми пропонуємо не тільки купити програму 1С, ми пропонуємо автоматизувати підприємство на високому професійному рівні, а також надаємо повний спектр послуг у напрямку розробки та обслуговування програмних рішень.

Наша команда — атестовані 1С-фахівці. Ми гарантуємо якість!