Впровадження 1С без кордонів

Програмний продукт 1С не має рівних за популярністю серед систем автоматизації бізнес-процесів. Багатозадачність і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програмного комплексу роблять впровадження 1С обов’язковим для тих, хто прагне до позитивної динаміки розвитку свого бізнесу. За допомогою платформи 1С вирішуються ключові питання, пов’язані з обліком та управлінням підприємством. Широко відомий факт, що на сьогоднішній день у Тернополі широко розвинений малий бізнес, для якого впровадження 1С — це кращий із способів уникнути проблем з податковою звітністю і внутрішнім обліком. Найчастіше платформу 1С вибирають підприємці роздрібних мереж і магазинів. Цей вид малого бізнесу популярний не тільки в Тернополі, а й у Луцьку, Рівному та інших розвиваються містах України. Впровадження 1С дозволяє знизити до мінімуму людський фактор в обліку, спрощує проведення обов’язкових ревізій. До якісно доопрацьованій конфігурації можна підключити будь-яке торговельне обладнання.

Впровадження 1С: якість гарантовано

Впровадження 1С увазі цілий комплекс дій, що включає детальний аналіз потреб вашого бізнесу. Профільні фахівці оцінять доцільність встановлення базової конфігурації, а так само масштабність її доопрацювання. У випадку, якщо ваш бізнес помітно відрізняється від стандартної схеми, то фахівці Проф Центру неодмінно підберуть для вас нестандартне рішення. Наша команда постарається для того щоб ваша справа працювало без збоїв, приносило стабільний дохід і динамічно розвивалося.

Компанія Проф Центр здійснює впровадження 1С різними методиками, орієнтуючись виключно на потреби клієнта.

• Стандартне впровадження. Дана методика передбачає установку базової версії програми з незначною доробкою конфігурацій. Зазвичай процес займає не більше одного дня, а іноді достатньо навіть декількох годин;
• Проектне впровадження. В рамках проектного впровадження проводиться масштабна доробка і глобальна перенастроювання конфігурацій. Написання останніх можливо з нуля. Час виконання проекту безпосередньо залежить від рівня його складності.

Ми гарантуємо:

• креативний підхід до нестандартних схемами,
• якісне виконання поставлених завдань,
• адекватну цінову політику;
• збереження комерційної таємниці;
• дотримання обумовлених термінів.

Довірте автоматизацію свого бізнесу професіоналам, і вам точно не доведеться сумніватися в правильності прийнятого рішення!