Впровадження, налаштування, техпідтримка — три кити вашої 1С

Ключовий момент у переході на автоматизовану модель управління — впровадження 1С. Платформа «1С: Підприємство» повною мірою задовольняє обліково-управлінські потреби бізнесу в Мінську, допомагає організувати відносини з клієнтами і відрегулювати кадрову політику.

Впровадження 1С починається з вибору програмного продукту

Підібрати і придбати програмне рішення для автоматизації вашого підприємства допоможу фахівці «Проф Центру». Ми уважно вивчимо ваші потреби, визначимо місця, які необхідно підсилити і порекомендуємо відповідне рішення.

У процесі впровадження інформаційної системи ми враховуємо всі до останньої дрібниці. При необхідності конфігурації допрацьовуються під ваші вузькогалузеві потреби.

Налаштування 1С — ключ до продуктивності

Щоб програмне забезпечення максимально відповідало вашим очікуванням і з легкістю вирішувати складні завдання, ми проводимо базову та індивідуальну настройку. Гнучкість платформи надає широкі можливості для оптимізації. Налаштуванні підлягають практично всі параметри — від інтерфейсу до обмеження прав доступу. Також проводиться настройка 1С автоматичного обміну даними і безлічі інших корисних функцій залежно від типу конфігурації. Якісна настройка 1С — обов’язкова складова правильної автоматизації.

Техпідтримка 1С — опора вашого бізнесу

Щоб програма працювала коректно і без збоїв, їй, як і будь-який інший, час від часу необхідно участь фахівця. Техпідтримка 1С від компанії «Проф Центр» — це оперативне усунення неполадок та кваліфіковані консультації з усіх питань, що стосуються роботи в 1С.

Звертаючись в «Проф Центр» не сумнівайтеся в тому, що ваше ПЗ завжди буде справно. Багато проблем можна вирішити миттєво, якщо довірити цю місію професіоналам. Техпідтримка 1С — це профільні фахівці, колосальний досвід яких є гарантією якості!

Ми пропонуємо не просто послуги з 1С, ми пропонуємо стабільність!
Продуктивність системи та ефективність кожного співробітника безпосередньо залежить від того, наскільки правильно і якісно організована технічна сторона.

Довірте автоматизацію та обслуговування свого бізнесу «Проф Центру», щоб займатися його розвитком не відволікаючись на технічні моменти!